מאת רמי דואני

היי, אני רמי דואני, ב-30 השנים האחרונות ליוויתי מאות תלמידים לאורך שנות הלימודים ומבחני הבגרות בתחום המתמטיקה – עם שלל תוצאות מרשימות במיוחד. שיטת הלימוד הייחודית והניסיון המקצועי רב השנים שלי מאפשרים לי להעמיד לרשותך כלים ייחודיים - ולסייע לך למצות את היכולות שלך – באמצעות תהליך מותאם אישית הנשען על שיטה בדוקה אשר יצרה שורה ארוכה של סיפורי הצלחה. מטרתי היא להראות לך כיצד לימוד מתמטיקה יכול להיות פשוט יותר, מובן יותר, ברור יותר - ואפילו כיף ומספק. אני מזמין אותך להתנסות בשיעורים מרתקים ולפתח את כישורי המתמטיקה שלך בתהליך פשוט ונוח.

Ben's Resume HTML Template

ללמוד מתמטיקה בקצב שלך

לכל תלמיד יש את היכולות ואת הקצב שלו. כדי לעזור לך להגיע לרמה הגבוהה ביותר שלך, השיעורים מותאמים אישית ומנחים אותך בשיטה ייחודית להישגים האידיאליים.

במאה ה-21 לומדים מתמטיקה אונליין

לאלו מאיתנו שלומדים הכי טוב בכוחות עצמם, אני מציע סדרה מקיפה של שיעורים דיגיטליים. באתר, זמינות לך מאות שעות של שיעורים מצולמים שינחו אותך בכל הנושאים הנדרשים בלימודי המתמטיקה בבית הספר. השיעורים הדיגיטליים זמינים במחיר משתלם וכדאי במיוחד.

לימוד מתמטיקה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר

הניסיון רב השנים שלי וההשכלה האקדמית שלי כבוגר תואר במדעי המחשב ובמתמטיקה, מאפשרים לי להעביר את החומר בצורה מובנת, מעניינת ומעמיקה. אני מזמין אותך להצטרף אלי ולקבל דחיפה משמעותית בהישגים שלך שתלווה אותך עד לסיום הלימודים.

קצת תמונות

עקוב אחרינו

Copyright © 2021 Rami Duani | כל הזכויות שמורות.